BOTIN

Shitesit me te mire

553-Bllokim/Kartë i zgjuar i derës së hotelit + çelës/ TTlock

553-Bllokim/Kartë i zgjuar i derës së hotelit + çelës/ TTlock

Përshkrimi i produktit Versioni opsional Kyçja TT Ngjyra opsionale Metodat e zhbllokimit të pianos së zezë Fjalëkalimi+Karta+Çelësi mekanik+Kontrolli i aplikacionit+Gjurma e gishtit (opsionale), nëse dëshironi model me kamerë, mund të zgjidhni 931. Përmasat gjatësia * Gjerësia * lartësia 15*3.5*37 cm Mortise 304 Çelik inox (Bllokimi i hekurit është opsional) Materiali Trupi aliazh alumini Siguria Fjalëkalimi virtual: 6-12 shifra, mbështet fjalëkalimin virtual me 16 shifra Furnizimi me energji elektrike 6V DC , duke përdorur 4 copë bateri AA Karakteristikat e gishtit...

Eksploroni
Kyçja dixhitale e derës 930 inteligjente me kamerë me gjurmë gishtash Wi-Fi/ekran i madh i dukshëm

Kyçja dixhitale e derës 930 inteligjente me kamerë me gjurmë gishtash Wi-Fi/ekran i madh i dukshëm

Përshkrimi i produktit Versioni opsional TUYA Ngjyra opsionale Piano E zezë/Bakër klasike Metodat e zhbllokimit Kartë+Gjurmë gishti+Fjalëkalim+Çelësi mekanik+Kontrolli i aplikacionit+Ekran i madh i dukshëm Përmasat gjatësia * Gjerësia * lartësia 370*75*24 mm Mortise 24*240 6068 ( 304 çelik inox) Materiali Trupi aliazh alumini Siguria Fjalëkalimi virtual: Shtypni numrat e rastësishëm përpara ose pas futjes së fjalëkalimit të vërtetë. (Gjatësia totale jo më shumë se 32 shifra); Normalisht në modalitetin e hapur, mbajeni bllokimin në modalitetin e hapur kur ...

Eksploroni
826-Kyçja inteligjente e dyerve të kamerës/ Njohja 3D e fytyrës

826-Kyçja inteligjente e dyerve të kamerës/ Njohja 3D e fytyrës

Përshkrimi i produktit Versioni opsional TUYA Ngjyra opsionale Yll gri/kafe ari Metodat e zhbllokimit Kartë+Gjurmë gishti+Fjalëkalim+Telësi mekanik+Kontrolli i aplikacionit+NFC+Njohja e fytyrës Përmasat gjatësia * Gjerësia * lartësia 430*71*568 mm Llambë 304 Çeliku inoks (Iron mort opsionale) Materiali 24*240 6068 ( 304 çelik inox ) Siguria Modaliteti normal i hapur, mbajeni bllokimin në modalitetin e hapur kur nuk doni të kyçni derën Furnizimi me energji elektrike Bateri litiumi 7.4V 4200mAh, deri në 182 ditë përdorim...

Eksploroni
802-Kyçja e derës me gjurmë gishtash/ Siguria e fjalëkalimit WIFI

802-Kyçja e derës me gjurmë gishtash/ Siguria e fjalëkalimit WIFI

Përshkrimi i produktit Versioni opsional Normal/TUYA Ngjyra opsionale E zezë/E kuqe Bakër Metodat e zhbllokimit Fjalëkalimi+Karta+Gjurma e gishtit+Çelësi mekanik+APP Dimensionet gjatësia * Gjerësia * lartësia 420*76mm Mortise 304 Çelik inox (Bllokimi hekuri është opsional) Materiali Trupi aliazh alumini Siguria Modaliteti normal i hapur, mbajeni bllokimin në modalitetin e hapur kur nuk dëshironi të mbyllni derën Furnizimi me energji bateri litium 7.4V, kohë pune deri në 182 ditë (zhbllokoni 10 herë/ditë) Karakteristikat Me video d...

Eksploroni
Kyçja inteligjente 610&620-Tuya / Karta kyçe e fjalëkalimit me gjurmë gishtash / WiFi+BLE

610&620 Tuya Smart Locks / Karta kyçe e fjalëkalimit me gjurmë gishtash/ WiFi+BLE

Përshkrimi i produktit Versioni opsional Normal,TUYA,TTlock,ZigBee mbështet personalizimin Ngjyra opsionale Piano Zi/Bakër klasik, mbështet metodat e zhbllokimit të personalizimit Kartë+Gjurmë gishti+Fjalëkalim+Çelësi mekanik+Kontrolli i aplikacionit(TUYA/TTlock) Madhësia e produktit 250x60x21mm Mortise 304 Çelik inox (I Kyçja e prerjes është opsionale) Modaliteti i heshtur i funksionit mortise;Karikimi i urgjencës USB;modaliteti normalisht i hapur;fjalëkalim virtual;alarm gabimi (pas 5 zhbllokimeve të gabuara, sistemi do të kyçet automatikisht për...

Eksploroni
702-Bllokimi dixhital i dyerve Kyçet inteligjente me gjurmë gishtash

702-Bllokimi dixhital i dyerve Kyçet inteligjente me gjurmë gishtash

Përshkrimi i produktit Versioni opsional TUYA BT Ngjyra opsionale e zezë Materiali Zink Aliazh + Siguria ABS Fjalëkalimi virtual: Shtypni numrat e rastësishëm përpara ose pas futjes së fjalëkalimit real. (Gjatësia totale jo më shumë se 18 shifra);Furnizimi me energji elektrike 6V DC, duke përdorur 4 copë bateri AA 1.5V (deri në 182...

Eksploroni
401-Trajtoni Gjurmët e Gishtit Biometrike të Kyçjes Inteligjente/Sigurisë automatike

401-Trajtoni Gjurmët e Gishtit Biometrike të Kyçjes Inteligjente/Sigurisë automatike

Përshkrimi i produktit Versioni opsional TTLOCK Ngjyra opsionale E zezë, gri, argjend Metodat e zhbllokimit Gjurmët e gishtave+Çelësi mekanik+ Kontrolli i APP-së Përmasat gjatësia * Gjerësia * lartësia 65 diametër, 145 mm (përfshirë dorezën) Mortise 304 Çelik inox (Bllokimi i hekurit është opsional) Materiali Trupi aliazh zink I sigurt Mbyllje automatike Furnizimi me energji elektrike Përdorimi i 4 copë bateri AAA 1,5 V (deri në 182 ditë kohë pune (zhbllokimi 10 herë/ditë) Karakteristikat Sasia e ruajtjes së gjurmëve të gishtave: 30 grupe ●Numri i...

Eksploroni
904-Bllokë dere me gjurmë gishtash/ WIFI Tuya TT BT

904-Bllokë dere me gjurmë gishtash/ WIFI Tuya TT BT

Përshkrimi i produktit Versioni opsional Normal/TUYA/TTLOCK Ngjyra opsionale Piano e zezë ose sipas kërkesave të veçanta Metodat e zhbllokimit Kartë+Gjurmë gishti+Fjalëkalim+Çelësi mekanik+Kontrolli i aplikacionit(opsionale) Përmasat gjatësia * Gjerësia * lartësia L 156*W 59 mm Mortise 304 Çelik inox (hekuri Kyçja e prerjes është opsionale) Materiali aliazh alumini Siguria Fjalëkalimi virtual: Shtypni numrat e rastësishëm përpara ose pas futjes së fjalëkalimit real. (Gjatësia totale jo më shumë se 18 shifra);Furnizimi me energji elektrike 6V DC, me ...

Eksploroni

BOTIN

Seria e produktit

BOTIN

Rreth Nesh

Botin Smart Technology (guangdong) Co., Ltd. ndodhet në Provincën Guangdong, e cila ka fuqinë më të fortë ekonomike dhe prodhuese në Kinë.Ka më shumë se 15 vjet histori të prodhimit dhe shitjeve të bllokimit të derës inteligjente, me CE, FCC, Rohs, IOS 9001, patenta të pavarura dhe certifikata të tjera.Ajo ka fabrikën e saj të fortë, R&D, prodhimin, QC, depo, shitje, funksionim, pas shitjes dhe ekipe mbështetëse me shumë punonjës dhe forcë të fortë.

Angazhimi ynë i palëkundur për të përmbushur nevojat e klientëve ka frymëzuar modelet tona inovative, duke përfshirë kyçin inteligjent të derës WIFI, bllokimin e derës me Bluetooth, drynin me gjurmë gishtash etj.

Misioni ynë: Një prodhues i besueshëm OEM/ODM që ofron bllokim inteligjent të derës me kosto efektive, të lehtë për t'u përdorur, të sigurt dhe të ndryshëm.

Vizioni ynë: Përshpejtoni transformimin e bravës së dyerve në mbarë botën në inteligjencë.

Filozofia jonë e biznesit është fitimi i vogël por qarkullimi i shpejtë.

Ne gjithmonë përpiqemi të ndjekim produkte me cilësi të mirë dhe të lira për t'u sjellë klientëve tanë më shumë kënaqësi dhe vlerë në jetë.