БОТИН

Најпродавани

553-Паметна брава на хотелска врата/ картичка + клуч/ TTlock

553-Паметна брава на хотелска врата/ картичка + клуч/ TTlock

Опис на производот Опционална верзија ТТ заклучување Боја опционална пијано црна Методи за отклучување Лозинка+картичка+Механички клуч+Контрола на апликација+отпечаток (опционално),ако сакате модел со камера, можете да изберете 931. Димензии должина * Ширина * висина 15*3.5*37cm Mortise 304 Нерѓосувачки челик (железната брава за лопатка е опционална) Материјал Тело од алуминиумска легура Безбедност Виртуелна лозинка: 6-12 цифри, поддршка за виртуелна лозинка до 16 цифри Напојување 6V DC , користење на 4 парчиња AA батерија Карактеристики на прстот...

ИСТРАЖУВА
930-Паметна дигитална брава за врата со Wi-Fi камера со отпечаток/видлив голем екран

930-Паметна дигитална брава за врата со Wi-Fi камера со отпечаток/видлив голем екран

Опис на производот Изборна верзија TUYA Боја опционална Пијано Црно/Класичен бакар Методи за отклучување Картичка+отпечаток+Лозинка+Механички клуч+Контрола на апликација+Видлив голем екран Димензии должина * Ширина * висина 370*75*24мм Мортиза 24*240 6068 ( 304 Нерѓосувачки челик) Материјал Тело од алуминиумска легура Безбедност Виртуелна лозинка: притиснете ги случајните броеви пред или потоа внесете ја вистинската лозинка. (Вкупна должина не повеќе од 32 цифри); Нормално отворен режим, држете ја бравата во отворен режим кога ќе ...

ИСТРАЖУВА
826-Паметно заклучување на вратата на камерата/ 3D препознавање лице

826-Паметно заклучување на вратата на камерата/ 3D препознавање лице

Опис на производот Изборна верзија TUYA Боја опционална ѕвезда сива/Кафе златна Методи за отклучување Картичка+отпечаток+Лозинка+Механички клуч+Контрола на апликација+NFC+Препознавање лице Димензии Должина * Ширина * висина 430*71*568мм Мортиза 304 Нерѓосувачки челик е брава опционално) Материјал 24*240 6068 ( 304 нерѓосувачки челик ) Безбедност Нормален отворен режим, држете ја бравата под отворен режим кога не сакате да ја заклучите вратата Напојување 7,4V 4200mAh литиумска батерија, до 182 дена употреба...

ИСТРАЖУВА
802-Заклучување на вратата со отпечаток од прст/ Безбедност на лозинка за WIFI

802-Заклучување на вратата со отпечаток од прст/ Безбедност на лозинка за WIFI

Опис на производот Изборна верзија Нормална/TUYA Боја опционална Црна/Црвена бакар Начини за отклучување Лозинка+картичка+отпечаток од прст+Механички клуч+АПП Димензии должина * Ширина * висина 420*76мм Мортиза 304 Нерѓосувачки челик (бравата со железна лопатка е опционална) Материјал Тело од алуминиумска легура Безбедност Нормален отворен режим, држете ја бравата во отворен режим кога не сакате да ја заклучите вратата Напојување 7,4V литиумска батерија, до 182 дена работно време (отклучување 10 пати/ден) Карактеристики Со видео д...

ИСТРАЖУВА
610&620-Tuya Паметни брави / Клучна картичка за лозинка за отпечатоци/ WiFi+BLE

610&620 Tuya Паметни брави / Клучна картичка за лозинка за отпечатоци/ WiFi+BLE

Опис на производот Изборна верзија Нормална, TUYA, TTlock , ZigBee поддржува прилагодување Боја опционална Пијано Црно/Класичен бакар, поддржува приспособување методи за отклучување Картичка+отпечаток+Лозинка+Механички клуч+Контрола на апликација (TUYA/TTlock) Големина на производот 250x60x21mm Mortise 304 Нерѓосувачки челик (I Заклучувањето на лопатката е опционално) Тивок режим на функцијата за лопатка;USB итно полнење;вообичаено отворен режим;виртуелна лозинка;аларм за грешка (по 5 погрешни отклучувања, системот автоматски ќе се заклучи за...

ИСТРАЖУВА
702-Дигитално заклучување на вратата Паметни брави со отпечатоци од прсти

702-Дигитално заклучување на вратата Паметни брави со отпечатоци од прсти

Опис на производот Изборна верзија TUYA BT Боја опционална црна Материјал Цинк легура + ABS Безбедност Виртуелна лозинка: Притиснете ги случајните броеви пред или потоа внесете ја вистинската лозинка. (Вкупна должина не повеќе од 18 цифри);Напојување 6V DC, со користење на 4 парчиња 1,5V AA батерија (до 182...

ИСТРАЖУВА
401-Рачка со интелигентно заклучување/автоматско безбедносно биометриски отпечаток од прст

401-Рачка со интелигентно заклучување/автоматско безбедносно биометриски отпечаток од прст

Опис на производот Изборна верзија TTLOCK Боја опционална црна, сива, сребрена Методи за отклучување Отпечаток од прст+механички клуч+ контрола на APP Димензии должина * Ширина * висина 65 дијаметар, 145 mm (вклучувајќи ја рачката) Мортиза 304 Нерѓосувачки челик (бравата со железна лопатка е опционална) Материјал Тело од легура од цинк Безбедно Автоматско заклучување Напојување со употреба на 4 парчиња 1,5V AAA батерија (до 182 дена работно време (отклучување 10 пати/ден) Карактеристики Количина за складирање на отпечатоци од прст: 30 групи ●Број на...

ИСТРАЖУВА
904-Заклучување на вратата со отпечаток од прст/ WIFI Tuya TT Брава BT

904-Заклучување на вратата со отпечаток од прст/ WIFI Tuya TT Брава BT

Опис на производот Изборна верзија Нормална/TUYA/TTLOCK Боја опционална Пијано црна или под посебни барања Методи за отклучување Картичка+отпечаток+Лозинка+Механички клуч+Контрола на апликација(опционално) Димензии должина * Ширина * висина L 156*Ш 59мм Мортиза 304 Нерѓосувачки челик (железо Заклучувањето на ложата е опционално) Материјал Алуминиумска легура Безбедност Виртуелна лозинка: Притиснете ги случајните броеви пред или потоа внесете ја вистинската лозинка. (Вкупна должина не повеќе од 18 цифри);Напојување 6V DC, користење...

ИСТРАЖУВА

БОТИН

Серија на производи

БОТИН

За нас

Botin Smart Technology (guangdong) Co., Ltd. се наоѓа во провинцијата Гуангдонг, која има најсилна економска и производствена сила во Кина.Има повеќе од 15 години историја на производство и продажба на паметни брави за врати, со CE, FCC, Rohs, IOS 9001, независни патенти и други сертификати.Има своја силна фабрика, истражување и развој, производство, КК, магацин, продажба, работење, пост-продажба и тимови за поддршка со многу вработени и силна сила.

Нашата непоколеблива посветеност на задоволување на потребите на клиентите ги инспирираше нашите иновативни дизајни, вклучувајќи ја паметната брава на вратата WIFI, бравата на вратата со Bluetooth, катанецот со отпечатоци од прсти и така натаму.

Нашата мисија: доверлив производител на OEM/ODM кој обезбедува исплатлива, лесна за употреба, безбедна и различно паметна брава на вратата.

Нашата визија: Забрзување на трансформацијата на бравата на вратите низ светот во интелигенција.

Нашата деловна филозофија е мал профит, но брз промет.

Секогаш се трудиме да бараме квалитетни и евтини производи за да им донесеме на нашите клиенти поголемо задоволство и вредност во животот.